Berry Search dostępne w beta.

Kiedy opisywałem Cake Browser wspomniałem o tym, że sam tworzę inną. Dziś trochę o niej, ponieważ właśnie udostępniłem ją w TestFlight.

Przeglądarka jest aktualnie wyposażona w wiele przydatnych funkcji i będzie ich jeszcze więcej. Przeglądarka jest pozbawiona natrętnych problemów, więc nawet wersja beta powinna wam być gotowa do użytku. Aplikacja posiada ekran główny na którym widzimy aktualną pogodę i pasek wyszukiwania. Wkrótce pojawi się tu lista ulubionych stron. Po wpisaniu adresu lub zapytania otworzy się nam drugie okno. Zaopatrzone ono jest w pasek wyszukiwania na dole, ponieważ pozwoli to korzystać w wygodniejszy sposób z przeglądarki jedną ręką. W lewym górnym rogu widzimy ikonę informującą o bezpieczeństwie strony. Czy korzysta z szyfrowania SSL i czy wszystko na niej jest bezpieczne. Obok ikony widzimy skrót do historii. Domyślną przeglądarką trybu zwykłego jest Google, a w trybie prywatności, który niedługo się pojawi – DuckDuckGo. Beta testy pozwolą mi określić czego jeszcze oprócz nadchodzących nowości wam trzeba i również pozwoli wyłapać wszelkie błędy. Zapraszam więc wszystkich użytkowników iOS do przetestowania przeglądarki. A tu pytania i odpowiedzi na ewentualne pytania, a na końcu instrukcja jak dojść do testów.

1. Co z iPad?

Berry Search nie jest dostępny na iPad, ponieważ chciałbym wykorzystać  jego możliwości jak np. duży ekran. Wersja na niego pojawi się niebawem, tak samo jak i wersja desktopowa.

2. Czy Berry Search będzie dostępny na Android?

Owszem. Stworzenie wersji na Android jest następne po utworzeniu wersji na iPad.

3. Kiedy Berry Search wyjdzie oficjalnie?

Po dodaniu wszelkich niezbędnych funkcji.

4. Co zostanie jeszcze dodane?

W planach jest m. in. tryb prywatny, wiele kart, ikony Ulubione na ekranie głównym, nowości z dodanych stron, tryb ciemny i tym podobne.

5. Jak dołączyć do testów?

Najpierw pobierz aplikację TestFlight z App Store. Otwórz ją i kliknij wielki niebieski przycisk. Teraz kliknij ten link. Powinno ci się otworzyć TestFlight.  Klikasz wtedy przycisk „Install” pod tytułem aplikacji. Jeśli nie otworzył ci się TestFlight, a masz go zainstalowanego w stronie, która ci się otworzyła znajdź przycisk z Start Beta lub Start Testing. Pojawi ci się kod. Musisz go skopiować. Teraz otwórz TestFlight i kliknij przycisk w prawym górnym rogu i wklej do okna, które ci się pojawiło kod i zatwierdź. Teraz kliknij przycisk Install pod tytułem aplikacji. Teraz gdy pojawi się nowa wersja powinieneś dostać powiadomienie. Wystarczy wtedy je kliknąć i kliknąć przycisk Update. Jeśli nie, odśwież TestFlight przeciągając palcem w dół i kliknij Update. 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s