Poznajcie Messenger 4.

Niedawno pisałem, że nowy Messenger 4 pojawi się lada moment. Wczoraj właśnie nadszedł ten moment. Już wczoraj niektórzy mieli możliwość korzystania z Messenger 4. Zmiany pojawiły się i na Messenger’ze Online i w aplikacjach na iOS i Android. Messenger został zaktualizowany po stronie serwerów więc nie potrzeba aktualizować go ręcznie.

Minimalistyczny i funkcjonalny

fb-1.jpg

Messenger 4 został stworzony z myślą o uproszczeniu interfejsu. Zmianami są między innymi zmiana palety kolorów na czarno-biały i zminimalizowanie wszelkich elementów interfejsu. Na dolnym pasku nie mamy teraz bałaganu. Znajdziemy na nim przyciski prowadzące do zakładek Czaty, Ludzie i Odkryj. Możemy też od teraz jako kolor czatu ustawić 1 z 3 gradientów. Zapowiadany tryb ciemny jeszcze nie pojawił się w aktualizacji, ale prawdopodobnie nastąpi to niedługo. Mimo wszystko reklamy nadal zostały. Pojawił się jednak mały, a denerwujący szczegół.

Zrzut ekranu 2019-01-10 o 17.46.15.png

W wersji na Facebook przycisk wyłączania okienka znajduje się nad przyciskiem otwierającym ustawienia i przez to ludzie zamiast wyłączyć okienka włączają Ustawienia.

Zapraszam do przetestowania wyglądu systemu i pochwalenia się swoją opinią.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s