iPhone znów mistrzem fotografii?

iPhone jest znany jako smartfon premium w kwestii fotografowania. Praktycznie każdy fotograf posługujący się smartfonami korzysta z tego smartfonu. Nakręcono nim także pare filmów. Dzisiaj pojawia się trochę informacji i przecieków w kestii aparatów w nowych iPhone’ach.

Od jakiegoś czasu pojawia się wiele przecieków co do tego, że nowy iPhone będzie posiadał 3 tylne aparaty. Nie wiemy jednak jak zostaną one umiejscowione. Jednak to nie wszystko jak chodzi o fotografowanie iPhone’m.

MacOtakara, czyli japoński blog, pinformował, że w nowym iPhone’ie 3 aparaty mogą zostać umiejscowione w kwadratowej ramce z tyłu smartfonu. Blog powołuje się na źródła w łańcuchu dostaw. Do tej pory uważano, że zostaną one ułożone w pionie jak w niektórych innych smartfonach.

4c503bbf-1582-4244-a0c2-ffcc937d091f.png

W nowych iPhone’ach ma zostać dodany sensor ToF, który pozwoli na lepsze wykrywanie głębi w obrazie. Sensor ma być także wykorzystywany w zawansowanych aplikacjach rozszerzonej rzeczywistości (AR). ToF ma trafić do wszystkich nowych iPhone’ów.

Oficjalnych informacji na temat nowych iPhone’ów możemy spodziewać się w trakcie konferencji Apple Special Event, które odbędzie się 25 marca.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s