Co w końcu z tym AirPower?

AirPower to mata do ładowania bezprzewodowowego od Apple, która została zapowiedziana wraz z iPhone X w 2017 roku. Do dzisiaj nie odbyła się jej premiera. Była ona przesuwana ze względów na powody techniczne. Przecieków na temat ich premiery było natomiast bardzo wiele. Tym razem pojawiło się parę nowych przecieków na temat pojawienia się AirPower na rynku.

wireless_charging_airpower__gm6l29kbhdym_medium.jpg

Pierwszym z nich jest fakt, że w kodzie strony AirPods 2 znaleziono odniesienia do zdjęcia na którym znajduje się mata AirPower, a na niej nowe AirPods i iPhone XS. Podobne zdjęcie widzieliśmy już wcześniej, lecz zamiast iPhone XS był iPhone X. Może to oznaczać, że prace nad AirPower nie zostały wstrzymane.

Z zdjęcia można wywnioskować, że Apple Watch nie będzie mógł być ładowany przez AirPower. Programista Guilherme Rambo tym czasem rozwiewa wątpliwości i informuje o tym, że w kodzie Apple odkrył informacje o tym, że Apple Watch będzie wspierał AirPower.

Kolejnym przeciekiem jest informacja od The Wall Street Journal. Serwis informuje bowiem o tym, że Apple poinformowało swoich dostawców o rozpoczęciu produkcji AirPower. Oznacza to to, że firma rozwiązała problemy techniczne maty ładującej.

Co ciekawe, według znanego analityka Ming-Chi Kuo premiera AirPower miała się odbyć wraz z premierą Airpods 2. Tym czasem wczoraj nie zobaczyliśmy maty ładującej co oznacza, że prognozy analityka są nietrafne.

Czy kiedykolwiek zobaczymy AirPower na rynku nie wiemy. Możemy się jednak spodziewać, że w trakcie Apple Special Event lub WWDC19 dowiemy się więcej na temat maty ładującej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s