Google zapowiedziało konferencję I/O 2019.

Co rok Google organizuje konferencję I/O, która jest skierowana do programistów. Firma prezentuje w trakcie niej nowe wersje systemu Android i inne znaczące dla deweloperów zmiany.

Tymczasem, mimo tego, że emocje po poniedziałkowej konferencji Apple nie opadły, Google zapowiada tegoroczną edycję konferencji I/O. Odbędzie się ona 7 maja o godzinie 18. Trwać ona będzie 3 dni. Poza podaniem daty i czasu konferencji, Google pokazało także wstępny plan konferencji na stronie Google I/O.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Szczegółowy plan konferencji Google pokaże dopiero na niedługi czas przed keynote. Firma doda wtedy do planu dokładny czas rozpoczęcia i zakończenia danego „spotkania”, prezenterów i lokalizacje. Trzeba dodać, że czas prezentowany na planie to czas PDT, czyli czas w Polsce a w USA będzie się różnił o 8 godzin.

W trakcie konferencji Google I/O 2019 firma skupi się na takich aspektach jak: nowa wersja Android Q, reklamy, asystent Google, rozszrzona rzeczywistość (AR), ML i AI, płatności, IoT, Chrome OS Cloud, Firebase, Flutter, gry, Open Source, itp.

Konferencja rozpocznie się 2 godzinnym keynote w trakcie którego Google zaprezentuje nam w skrócie najważniejsze aspekty. Po nim odbędzie się 1 godzinna konferencja dla programistów. Co ciekawe, przynajmniej 2 sesje będą dotyczyć Stadia, czyli nowej usługi do streamingowania gier od Google.

Konferencja odbędzie się w amfiteatrze Shoreline w Mountain View w Kalifornii. Bilety podstawowe kosztują 1 150$ (według aktualnego kursu 4 382,99 zł). Bilety dla partnerów lub uczestników Google Developer program kosztują natomiast 750$, czyli 2 858,47 zł według aktualnego kursu. Żeby dowiedzieć się więcej na temat konferencji zapraszam na stronę I/O. Warto dodać także, że konferencja Google I/O posiada także własną dedykowaną aplikację na iOS i Android, lecz wersja dla tegorocznej edycji pojawi się niedługo przed konferencją.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s