Dzisiaj z okazji Prima Aprilis możecie zagrać w Snake’a w Mapach Google.

Dzisiaj jest dzień w którym każdy robi kawały każdemu – Prima Aprilis. Nawet firmy robią dziś kawały swoim użytkownikom. Przykładem jest Google, który z powodu Prima Aprilis dodał do swojej aplikacji z mapami grę Snake.

 

W grze zamiast wężem sterujemy pociągiem. Przed zaczęciem gry wybieramy teren po którym będziemy jeździć. Naszym zadaniem jest zbieranie pasażerów. Co jakiś czas na mapie pojawiają się elementy charakterystyczne dla wybranego regionu. Jeśli owy element się pojawi, musimy go zebrać.

Grać w mapową wersję Snake’a możemy na 2 sposoby – przez aplikację mobilną i specjalną stronę. Jeśli chcemy skorzystać z tej drugiej opcji, musimy otworzyć tą stronę. Jeśli jednak chcemy zagrać w tą grę na smartfonie musimy otworzyć aplikację Mapy Google (Android, iOS). Gdy otworzymy aplikację otwieramy menu klikając na 3 poziome kreski w lewym górnym rogu. Potem z menu wybieramy Wąż – zagraj. Teraz klikamy Start i wybieramy teren po którym będziemy jeździć. Gra jest dostępna na iOS i Android. Większość nie będzie potrzebowała aktualizacji aplikacji, lecz jeśli opcja się wam nie pojawia, to polecałbym sprawdzić czy jest dostępna jakaś aktualizacja.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s