Raport Ming-Chi Kuo dotyczący urządzeń, które Apple prawdopodobnie zaprezentuje.

Raport Ming-Chi Kuo dotyczący nowego 16-calowego MacBook’a Pro i monitora od Apple pojawił się już lutego tego roku. Dzisiaj Kuo opublikował kolejne informacje dotyczące tych urządzeń.

Według Mig-Chi Kuo nowy MacBook Pro o przekątnej ok. 16 cali pojawi się w pierwszej połowie roku 2021 roku. MacBook ten miałby się także charakteryzować kompletnie nowym wyglądem. Kuo twierdzi także, że pojawi się również 13-calowy MacBook Pro w konfiguracji z 32 GB RAM’u.

Kuo informuje także, że Apple zaprezentuje w 2 lub 3 kwartale tego roku nowy monitor. Monitor ten miałby posiadać 31,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 4K. Charakteryzować miałby się on wysoką jakością. Miałoby się tak stać dzięki zastosowaniu technologii podświetlania podobnej do Mini LED. Warto dodać, że Apple oferowało już kiedyś własne monitory o nazwie iMac Thunderbolt, lecz producent postanowił potem zrezygnować z nich.

Mig-Chi Kuo wspomina także o iPad’zie, który miałby posiadać wyświetlacz o wielkości od 10 do 12 cali. Zdaniem Kuo pojawi się on na przełomie 2020 i 2021 roku.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s