Więcej informacji na temat głośników SYMFONISK.

Miesiąc temu pisaliśmy o tym, że SONOS i IKEA pokażą wspólną linię głośników o nazwie SYMFONISK. Nie znaliśmy jednak wtedy wielu aspektów tego jak będą wyglądały i działały te głośniki. Tymczasem wczoraj podczas targów w Mediolanie odbyła się oficjalna prezentacja głośników SYMFONISK, a na stronie SONOS pojawiło się więcej informacji na temat tego głośnika.

482d3272-0182-4d93-9cea-8e661cc28387.jpg

Pierwszą wiadomością jest to, że będą dostępne 2 modele głośnika SYMFONISK. Pierwszy  to głośnik o jakości podobnej do SONOS One zintegrowany z lampą, a drugi to prostokątny głośnik, który można będzie zawiesić lub po prostu położyć na półce. Obydwa głośniki będą dostępne w 2 wersjach kolorystycznych – czarnej i szarej.

97170d40-aba2-482f-a0c5-329e326926a2

Dobrą informacją dla posiadaczy urządzeń od Apple jest to, że SYMFONISK będzie wspierał AirPlay 2. Oznacza to to, że będziemy mogli strumieniować dźwięk bezpośrednio z naszego iPhone’a/iPad’a do głośnika. SYMFONISK będzie także pozwalał na połączenie się z innymi głośnika SONOS za pomocą Wi-Fi. Głośnikiem tym będzie można także sterować za pomocą komend głosowych. Urządzenie te będzie także dostępne z poziomu aplikacji Dom w iOS i macOS.

Oba modele SYMFONISK trafią do sprzedaży już sierpnia tego roku. Prostokątny głośnik będzie kosztował 99$, a model zintegrowany z lampą będzie kosztował natomiast 179$. Głośniki te będzie można kupić tylko w sklepach IKEA.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s