Powerbeats Pro dostępne w przedsprzedaży w USA i Kanadzie.

W marcu pisaliśmy o tym, że Apple i Beats planują stworzyć nowe słuchawki z serii Powerbeats. Premiera tych słuchawek, czyli Powerbeats Pro, miała miejsce 29 kwietnia. Dzisiaj słuchawki te będzie można kupić w przedsprzedaży, lecz tylko w USA i Kanadzie.

Powerbeats Pro to nowe słuchawki autorstwa Apple i Beats, które są w pełni bezprzewodowe. Posiadają one wiele funkcji, które znajdziemy w 2 generacji AirPods i w Powerbeats3. Nowe słuchawki posiadają m.in. czip H1, szybsze łączenie bezprzewodowe z urządzeniami od Apple i funkcję Hey Siri działającą z zestawem głośnomówiącym.

Kupić Powerbeats Pro możemy w przedsprzedaży, lecz tylko w USA i Kanadzie, a data premiery w pozostałych krajach jest nieznana. Dokonać takiego zakupu możemy z aplikacji mobilnej Apple Store oraz z stron internetowych Apple z danego kraju (USA, Kanada). Koszt tych słuchawek w Kanadzie wynosi 329.95$, a w Stanach Zjednoczonych 249.95$. W Polsce za słuchawki te będziemy musieli zapłacić natomiast aż 1 129 zł. Jest to cena większa niż koszt zakupu AirPods 2 z etui ładującym bezprzewodowe, które kosztują 999 zł. Ważną informacją jest to, że w przedsprzedaży kupić możemy kupić tylko  Powerbeats Pro w kolorze czarnym. Pozostałe kolory, czyli granatowy, leśna zieleń i kość słoniowa, trafią do sprzedaży tego lata. 

Powerbeats Pro trafią do sprzedaży już 10 maja tego roku. Będzie można je kupić w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych Apple, i u wybranych sprzedawców. Możliwe to będzie jednak póki co tylko w obydwu wcześniej krajach.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s