World of Goo dostępne za darmo w Epic Games Store.

Epic Games jakiś czas temu otworzyło własny sklep z grami – Epic Games Store, który dostępny jest dla macOS. Sklep ten konkuruje z innymi gigantami jak Steam i G2A. Epic Games, w celu przyciągnięcia klientów, oferuje darmową grę. Gra dostępna za darmo zmienia się co 2 tygodnie. Dzisiaj w sklepie tym za darmo możemy pobrać World of Goo autorstwa studia 2D Boy. Promocja dostępna będzie do 16 maja tego roku.

World of Goo to gra logiczna autorstwa studia 2D Boy. W grze wcielamy się w stado glutów. Naszym zadaniem jest ich łączenie tak, aby osiągnąć dany cel. Jej wyjątkowymi cechami są ciekawa ścieżka dźwiękowa i świetnia oprawa graficzna. Wyróżnia się ona także ciekawą mechaniką.

Planetę Glut zamieszkują miliony urzekających galaretowatych kulek, które są bardzo ciekawe otaczającego je świata. Nie wiedzą jednak, że biorą udział w grze ani że są niezwykle pyszne.

Odkryj „World of Goo” — grę logiczno-zręcznościową, którą kilkukrotnie okrzyknięto grą roku. Przeciągaj i upuszczaj żywe galaretowate kulki, by tworzyć z nich różne konstrukcje, kule armatnie, sterowce i gigantyczne języki.

– Epic Games Store

Gra ta liczy sobie już 10 lat. Niedawno miała miejsce pierwsza aktualizacja tej gry. Jest to jedyna dotychczas aktualizacja w ciągu całego istnienia gry. Zmianie uległ między innymi interfejs użytkownika, który został usprawniony. Poprawiona została także rozdzielczość. Wskaźnik rozdzielczości wynosi teraz 16:9, a nie 4:3.

World of Goo możemy pobrać za darmo dla Windows i macOS w Epic Games Store. Promocja jest dostępna do 16 maja 2019 roku. Następną grą, która zostanie udostępniona w ramach promocji, będzie Stories Untold.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s