Większa cena droższego wariantu planu fotograficznego Creative Cloud testowana przez Adobe.

Adobe jest autorem wielu programów, które są wykorzystywane na codzień przez profesjonalistów. Są to między innymi Photoshop (znany program do obróbki zdjęć), Animate (program do animacji) i Lightroom (program do łatwej edycji zdjęć. Firma ta oferuje niektóre z tych programów w ramach planu fotograficznego. Plan ten jest miesięczną subskrybcją. Dostępne są 3 warianty: Lightroom plan, Creative Cloud Photography plan (20GB) i Creative Cloud Photography plan (Po ewentualnej zmianie – 1TB). Ten ostatni jest najdroższy i najpopularniejszy, i to właśnie ten plan może niedługo podrożeć.

Zrzut ekranu 2019-05-4 o 08.02.38.png

Stara cena najdroższego planu Creative Cloud Photography to 9,99$ (12,29€). Światem użytkowników tego wariantu planu wstrząsła wiadomość, że jego cena może wzrosnąć aż do 19,99$ (24,59€). Jest to jednak póki co tylko eksperyment od strony Adobe. Jeśli jednak plan ten podrożeje, to możliwe jest, że firma straci większą ilość użytkowników, niż ich przybędzie, ponieważ już teraz są użytkownicy, którzy nie są zadowoleni z działania programów dostępnych w ramach tego planu. Firma w oświadczeniu dla PetaPixel informuje, że co jakiś czas prowadzi testy na swojej stronie obejmujące różne nowe funkcje i nowe warianty, czyli oznaczać to może, że pojawi się więcej wariantów.

Droższy wariant Creative Cloud Photography, wraz ze zmianę, posiadałby większą ilość pamięci dostępnej w chmurze. Wcześniej wartość ta wynosiła 20GB, teraz mogłaby wzrosnąć do 1TB. W tym wariancie nadal mielibyśmy dostęp do programów Lightroom, Lightroom Classic i Photoshop CC. Zmianie uległaby więc tylko cena. Jest to jednak póki co tylko eksperyment, co oznacza, że wcale wariant ten nie musi podrożeć.

 

Reklamy

2 myśli w temacie “Większa cena droższego wariantu planu fotograficznego Creative Cloud testowana przez Adobe.

  1. Na blogu Adobe znajdziemy wyjasnienie, w ktorym firma tlumaczy, ze przez piec lat od startu uslugi Creative Cloud cena w Ameryce Polnocnej nie byla podnoszona. W miedzyczasie do pakietu doszlo piec nowych aplikacji: Adobe XD CC, Dimension CC, Character Animator CC, Photoshop Lightroom CC oraz Spark.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s