Warren Buffet’s Paper Wizard, czyli pierwsza od dekady gra autorstwa Apple.

W sobotnim spotkaniu dla akcjonariuszy Berkshire Hathaway, gościnnie brał udział prezes Apple, czyli Tim Cook. Podczas tego spotkania, pokazany został humorystyczny film. W filmie tym główny inwestor Apple – Warren Buffett – próbuje wymyślić własną aplikację. W pomocy przychodzi prezes Apple, który proponuje mu zrobienie gry o osobie, ktora rozrzuca gazety. Nawiązuje to do tego, że przed swoją karierą, Warren był takim gazeciarzem. Okazuje się, że Apple zamierza ten kawał jescze przedłużyć i stworzyło grę, którą w filmie proponuje Tim Cook.


W taki oto sposób powstała pierwsza od dekady gra autorstwa Apple, czyli Warren Buffet’s Paper Wizard. Jest to prosta zręcznościówka. W grze tej naszym zadaniem jest rzucanie gazetami do domów, które omijamy. Autorem tej gry w App Store jest Wildfile Design, lecz wszystkie prawa autorskie wskazują na Apple (tak samo regulamin na oficjalnej stronie).

Mimo wszystko, nie jest to pierwsza gra od Apple. W 2008 roku w nowo otwartym sklepie z aplikacjami – App Store – pobrać było można bowiem jedyną jak na tamten moment grę na iOS. Tą grą było Texas Hold autorstwa Apple.

Warren Buffet’s Paper Wizard jest darmową grą w App Store i nie zawiera żadnych mikropłatności i reklam.

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Warren Buffet’s Paper Wizard, czyli pierwsza od dekady gra autorstwa Apple.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s