Orange Flex, czyli kolejny abonament bez umów w aplikacji.

Ostatnio rośnie popularność abonamentów na bez umów w aplikacji. Pierwszą taką aplikacją był Folx. Działał on jednak tylko przez rok. Po tym czasie zamknięto Folx. Niedawno pojawił się Play NEXT, który jest aplikacją z abonamentem na numer bez umów. Dzisiaj okazuje się, że Orange także chce mieć taką usługę. Tak powstał Orange Flex.

Orange Flex to abonamet bez umów w aplikacji (App StoreGoogle Play). Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy założyć konto. Potrzebujemy do tego imię i nazwisko, e-mail i hasło. Potem wybieramy wariant oferty. Każdy z nich posiada nielimitowane SMS, MMS’y i rozmowy. Cena zależy tylko od pakietu internetowego. Najtańszy pakiet z 6 GB pakietem internetowym kosztuje 31 zł, a najdroższy z 100 GB pakietem internetowym – 80 zł. Po wybraniu wariantu oferty możemy wybrać czy chcemy nowy numer (nowa karta SIM lub eSIM), czy chcemy przenieść numer z innej sieci. Potem aplikacja poprosi nas o zeskanowanie dowodu osobistego. Po tej czynności będziemy musieli wykonać jeszcze selfie. Wykorzystane zostanie ono do potwierdzenia tego, że dowód osobisty należy do nas. To wszystko. Kwota pobierana będzie co miesiąc. W każdej chwili możemy zmienić wariant oferty lub z niej zrezygnować bez żadnych opłat.

W Orange Flex możemy zamówić kartę SIM, która dojedzie do nas kurierem w ciągu 3 dni roboczych bez opłat. Kartę możemy odebrać także w salonie Orange. Możemy wybrać także kartę eSIM. W takiej sytuacji wystarczy, że pobierzemy odpowiedni profil. Jest to bardzo dobra wiadomość dla posiadaczy iPhone XS, XS Max i XR, ponieważ aktualnie tylko te modele wspierają eSIM od Orange Flex.

Orange Flex oferuje także usługi Social Pass, Video Pass i Music Pass. Obydwie usługi sprawiają, że transfer naliczany nie będzie naliczany za korzystanie z wybranych aplikacji. Dla Social Pass są to Facebook, Messenger, Snapchat, Pinterest, Viber, TikTok, Twitter, WhatsApp, Instagram i Snapchat. Music Pass obejmuje natomiast m.in. Deezer, Amazon Music, Apple Music i Tidal. Netflix, HBO GO, YouTube, vod.pl i Orange TV Go są objęte usługą Video Pass.

Aplikację Orange Flex pobrać możemy za darmo z App Store i Google Play. Więcej dowiecie się z oficjalnej strony Orange.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s