Wewnętrzne testy karty od Apple.

Apple Card to karta płatnicza autorstwa Apple i amerykańskiego banku Goldman Sachs. Dostępna będzie ona w wersji cyfrowej i fizycznej. Zapowiedziana ona została w trakcie marcowej konferencji It’s Show Time. Apple Card zadebiutuje jednak dopiero tego lata tylko w USA. Tymczasem okazuje się, że trwają wewnętrzne testy tej karty.

Ben Geskin otrzymał od swojego „zaufanego źródła w Apple Park” fizyczną kartę Apple Card. Zdjęcie tej karty zamieścił na swoim profilu na Twitter’ze. Geskin, w celu zachowania prywatności posiadacza, zamienił w Photoshop’ie dane właściciela. Normalnie napis ten jest wykonany laserowo, lecz na zdjęciu wyraźnie widać, że napis nie jest wygrawerowany. Co ciekawe, połączenie karty z iPhone’m ma być bardzo proste. W celu konfiguracji karty ze smartfonem wymaga przybliżenia i przytrzymania Apple Card w pobliżu urządzenia.

Informacje te potwierdzają to, że w Apple trwają wewnętrzne testy karty Apple Card – cyfrowej i fizycznej. Jak wcześniej wspomniałem – karta zadebiutuje tego lata tylko w Stanach Zjednoczonych. Nie ma póki co żadnych informacji o pojawieniu się tej karty w innych krajach, np. w Polsce. Więcej o Apple Card dowiecie się w naszym artykule o konferencji It’s Show Time.

Źródła: Ben Geskin, MyApple

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s