Testy Adobe Photoshop CC dla iPad już trwają.

iPad powoli staje się mniejszą wersją MacBook’a. Dla tabletów od Apple jest dostępne wiele programów, które są praktycznie takie same jak wersje desktopowe. Przykładem tego jest Adobe Photoshop CC, którego beta testy właśnie się rozpoczęły.

Adobe Photoshop CC dla iPad’ów zapowiedziane zostało na ubiegłorocznej konferencji Adobe MAX. Aplikacja ta ma być pełnoprawnym odpowiednikiem wersji desktopowej dla tabletów od Apple. Adobe chwali się m.in. tym, że kod Photoshop CC dla iPad’ów jest bardzo podobny do kodu źródłowego wersji na komputery. W wersji dla iPad’ów będziemy mogli także m.in. edytować i otwierać natywnie pliki .psd, pracować z warstawami, korzystać z narzędzi edycyjnych z wersji desktopowej. Możliwa ma być także obsługa za pomocą rysika Apple Pencil. Adobe Photoshop CC dla iPad’ów ma posiadać także bardzo podobny interfejs co wersja desktopowa i zawierać te same funkcje i opcje.

Adobe od poniedziałku zaczęło rozsyłać użytkownikom pakietu Creative Cloud zaproszenia do testowania aplikacji Adobe Photoshop CC dla iPad’ów. W celu zapisania się do tych testów, subskrybent musi kliknąć specjalny link w wiadomości od Adobe i wypełnić formularz w Google Forms, gdzie musi uzasadnić przyczynę chęci dołączenia do testów „Photoshop dla małych ekranów”. Testy tej aplikacji odbędą się prawdopodobnie za pomocą TestFlight, czyli programu od Apple, który umożliwia testowanie aplikacji dla iOS. Niestety, data oficjalnej premiery nie jest znana.

Źródło: MacRumors

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s