YouTube Music i YouTube Premium już w Polsce.

Usługi YouTube Music i YouTube Music zostały zaprezentowane przez Google 3,5 lat. Do tej pory usługi te nie były dostępne w Polsce. Dzisiaj się to jednak zmieniło, ponieważ właśnie zadebiutowały one w naszym kraju.

YouTube Music to usługa, która umożliwia nam słuchanie muzyki, lecz z reklamami. Wersja Premium daje nam natomiast możliwość korzystania z niej bez reklam, wyszukiwanie piosenek po słowach i możliwość pobierania treści do naszego urządzenia. W przeciwieństwie do pozostałych podobnych usług, YouTube Music skupia się głównie na materiałach wideo. Z usługi korzystać możemy przez stronę internetową lub za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej (iOS, Android).

YouTube Premium daje nam natomiast możliwość oglądania filmów na YouTube bez reklam i offline, i w tle. Usługa ta zawiera także YouTube Music Premium i dostęp do materiałów YouTube Originals (aktualnie nie ma polskich napisów). YouTube Premium umożliwia także zapis wideo do pamięci urządzenia. Z usługi korzystamy za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej YouTube.

YouTube Music Premium (jak i YouTube Premium) dostępne jest w ramach subskrybcji miesięcznej. Usługa ta będzie więc nasz kosztować 19,99 zł miesięcznie. Dostępny jest także abonament rodzinny, za który zapłacimy już 29,99 zł miesięcznie. Dla użytkowników, którzy zarejestrują się w tej usłudze w ciągu 2 następnych tygodni, dostępny jest okres próbny na 3 miesiące. Z subskrybcji zrezygnować możemy kiedykolwiek zechcemy. YouTube Premium + YouTube Music Premium (nie da się kupić samego YouTube Premium) to natomiast koszt o wysokości 23,99 zł miesięcznie dla klientów indywidualnych i 23,99 zł miesięcznie dla rodzin.

Co sądzicie o YouTube Music i YouTube Music? Czy warto płacić 23,99 zł miesięcznie za obydwie usługi?

Źródło: MyApple, Benchmark

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s