Nowe doniesienia na temat monitora od Apple.

Od dłuższego czasu sądzi się, że Apple w tym roku zaprezentuje w tym roku nowy monitor. Wcześniej był dostępny iMac Thunderbolt, lecz firma po jakimś czasie go usunęła. Do tej pory wiedzieliśmy tylko tyle, że nowy monitor od Apple będzie posiadał ogromną powierzhnię roboczą i matrycę 6K. Niedawno pojawiły się jednak nowe doniesienia na temat tego monitora.

Z nowych doniesień wynika, że monitor od Apple będzie cechowal się technologią HDR, sensorem, który będzie automatycznie dostosowywał jasność, szeroką gamą kolorów P3 i wsparciem dla technologii True Tone. Oprócz tego, użytkownicy będą mogli dokładnie określić ustawienia wyświetlacza. Określić będzie można m.in. minimalną i maksymalną jasność, automatyczną jasność, tryb nocny, punkt bieli i przestrzeń kolorów. Ustawienia te będzie można eksportować do pliku. Plik taki zimportować będzie można do innego monitora. Ustawienia te będzie można dodać takze jako skróty do paska menu.

Rozmiar fizyczny monitora jest wciąż nieznany i pojawia się wiele różnych doniesień na ten temat. Ming-Chi Kuo informuje, że wyświetlacz tego urządzenia będzie miał rozmiar 31,6 cali. Twierdzi się więc, że wyświetlacz będzie miał właśnie taki rozmiar, lecz dokładniejsze dane są nieznane.

Źródła: 9To5Mac, MyApple

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Nowe doniesienia na temat monitora od Apple.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s