Revolut wspiera Apple Pay, lecz z pewnym ograniczeniem.

Revolut to aplikacja, która jest alternatywą dla prawdziwych banków. Przechowywać w nim możemy kryptowaluty i zwyczajne waluty (€, zł, $, itp). Jednak największą zaletą Revolut jest bardzo korzystny koszt wymiany walut. Jest on więc także często wykorzystywany przez ludzi, którzy często wyjeżdżają poza granicę. Żeby było nam wygodniej, mamy możliwość uzyskania karty rzeczywistej (VISA lub MasterCard; płatna ~26 zł) i karty wirtualnej (darmowa).

Apple Pay jest jedną z najbardziej wyczekiwanych przez użytkowników Revolut nowości. Sprawiłoby to bowiem, że korzystanie z tej usługi byłoby wygodniejsze. W czerwcu 2018 roku, Revolut zapowiedziało „wielką nowość”. Użytkownicy tej aplikacji liczyli na to, że chodzi o Apple Pay. Jakiś czas później, na francuskiej stronie Apple Pay pojawiły się wzmianki o Revolut, które miało wspierać tę metodę płatności „już niebawem”. Dzisiaj Revolut wreszcie wspiera Apple Pay.

Żeby dodać kartę Revolut do Apple Pay należy pobrać aplikację Revolut z Google Play lub App Store, a z całą resztą dacie sobie radę, ponieważ aplikacja jest całkowicie po polsku. Trzeba także zapamiętać, że póki co Apple Pay jest wspierany tylko przez karty fizyczne (VISA, MasterCard), które posiadają brytyjski numer BIN (tzn. karty wydane przed wrześniem 2018 roku).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s